пн-пт 9:00-19:00
сб 10:00-15:00
info@matadoor.com.ua

Epsilon

Epsilon

Компанія Epsilon ™ несе тепло і затишок в будинку, створюючи вікна і двері найвищої якості, пропонуючи сучасні рішення і втілюючи в реальність індивідуальні потреби і сміливі ідеї замовників. Для вирішення проблем тепло- і шумоізоляції компанія пропонує кілька видів профільних систем, типів фурнітури і склопакетів.

При зовнішній простоті і схожості, сучасне вікно - це складне і високотехнологічне виріб . Термін служби і комфорт використання вікна безпосередньо залежить від якості використовуваних матеріалів і дотримання технології виробництва.

Epsilon Optima - шестикамерна профільна система з монтажною глибиною 70 мм, можливо встановити двокамерний енергозберігаючий склопакет шириною 42 мм . Система дозволяє виготовити вікна з максимальними енергозберігаючими характеристиками за конкурентноздатною ціною.

Epsilon Comfort - 4-камерна віконна система з монтажною глибиною 58 мм, забезпечує тепло- і звукоізоляцію на довгий період експлуатації.

Epsilon Basic - 3-камерна віконна система власного виробництва.

При покупці вікон особливу увагу слід приділити вибору склопакета, так як він займає основну площу вікна (близько 80%) і значно впливає на теплотехнічні та звукоізоляційні характеристики віконної конструкції в цілому. Epsilon ™ використовує теплозберігаючі склопакети ClimaGuard® N і ClimaGuard® Solar.

Теплозберігаюче скло ClimaGuard® N дозволяє досягти оптимального рівня теплоізоляції у відповідності з усіма вимогами поточних правил з енергозбереження. Застосування скла ClimaGuard® N дозволяє скоротити втрати тепла, забезпечує ефективне використання сонячної енергії. Завдяки високому коефіцієнту світлопропускання скла, максимально ефективно використовується природне денне освітлення.

Енергозберігаюче, сонцезахисний скло ClimaGuard® Solar має як чудові сонцезахисні характеристики, так і відмінні теплозберігаючі властивостями в поєднанні з високим показником світлопропускання. Це дозволяє називати його мультифункційним склом, яке захищає від спеки влітку і зберігає тепло взимку.

Для надійної і довговічною роботи вікон використовується фурнітура ТМ Siegenia і Axor.

Вікна Epsilon ™ широко застосовуються для скління квартир, котеджів, приватних будинків, офісів, магазинів, торгових центрів та інших об'єктів.

Порахувати вікна
Висоту вікна вказати в мілліметрах
Ширину вікна вказати в мілліметрах

Вибір типу вікна

Кількість воздушних камер профиля