пн-пт 9:00-19:00
сб 10:00-15:00
info@matadoor.com.ua

Захисні ролети

Захисні ролети

Захисні ролети від «АЛЮТЕХ»
Компанія «АЛЮТЕХ» уже понад 20 років піклується про красу, безпеку і затишок мільйонів будинків, офісів та інших об'єктів по всьому світу, пропонуючи естетичні та надійні рольставні – спеціальні захисні конструкції з алюмінієвих профілів, призначені для вікон і дверей.

Група компаній «АЛЮТЕХ» пропонує ролети високої якості в різних цінових сегментах для будь-якої групи клієнтів. Це класичні ролети серії Classic і бюджетний варіант – ролети серії Economy. Обидві серії мають як загальні переваги, так і відмінні характеристики.

Переваги ролет від «АЛЮТЕХ»
Сьогодні встановити на вікна чи двері ролети (рольставні) – це означає виважено підійти до питання захисту свого будинку. Тому що наші алюмінієві віконні ролети надійні, міцні та довговічні в експлуатації. Сучасні матеріали, обладнання і технології, що використовуються в їх виробництві, перевірені часом і сертифіковані на знак якості.
Основними конструктивними елементами віконної ролети є:
1. Ролетне полотно.
Може складатися з пінозаповнених або екструдованих (підвищеної жорсткості) профілів. У поточному асортименті 7 видів профілів роликової прокатки (типорозмірний ряд від 36 мм до 55 мм) і 3 види екструдованих профілів (42 мм, 44 мм, 55 мм).
Для забезпечення підвищеної жорсткості ролетного полотна у відкритому положенні, а також для запобігання несанкціонованому підйому полотна встановлюються екструдовані кінцеві профілі.
2. Екструдовані напрямні шини.
Забезпечують рух ролетного полотна при намотуванні його в короб. Залежно від вимог, що висуваються до архітектурних особливостей будівлі, а також ступеня його захисту під час монтажу можуть використовуватися стандартні, посилені або спеціалізовані напрямні шини (кутові, дистанційні, здвоєні).
3. Захисні короби і бічні кришки.
Підбираються залежно від зовнішнього екстер'єру приміщення (45-, 20-градусні, круглі або напівкруглі) і вимог до жорсткості конструкції (ролформінгові або екструдовані).
4. Елементи керування ролетою.
Підбираються виходячи з розміру та ваги ролети (рольставні), а також зручності керування. Можуть бути ручні або автоматизовані (електроприводи).
Варто також зазначити, що власне виробництво дозволяє нам контролювати якість рольставень, що ми виготовляємо, на всіх етапах виробництва. І як результат ви отримуєте високоякісний продукт, легкий у керуванні та надійний в експлуатації.

Завдання, що вирішуються ролетними системами «АЛЮТЕХ»

Захист від сторонніх поглядів
Рольставні на вікнах убезпечать від чужих поглядів, дозволять створити комфортну обстановку і зосередитися на роботі чи відпочинку.

Захист від шуму
Віконні рольставні з пінозаповнених профілів здатні відчутно знизити рівень шуму в приміщенні: це додатковий плюс для тих, хто має чуткий сон або роботу, що вимагає особливої тиші та концентрації.

Захист від негоди
Варто лише опустити рольставні на вікнах, і навіть дуже несприятлива погода перестане становити загрозу, а килими, предмети меблів і штори не вигоратимуть на сонці.

Захист від сонця
Віконні рольставні здатні зберегти прохолоду навіть у найспекотніші дні й захистити штори, меблі, килимові покриття від вигорання.

Захист від злому
Вікна, розташовані на перших поверхах, особливо часто привертають увагу грабіжників. Завдяки високій міцності ролети відмінно протистоять механічному впливу, забезпечують безпеку мешканців і співробітників будівлі, а також схоронність майна.

Економія енергії
Із закритими ролетами приміщення повільніше остигає та менше нагрівається, завдяки чому взимку вдається скоротити витрати на його прогрівання, а влітку – на кондиціювання.

Порахувати