пн-пт 9:00-19:00
сб 10:00-15:00
info@matadoor.com.ua

Доставка

Вартість доставки кур'єром

Вартість доставки товару з нашого магазину - , при умові вибору при замовленні товару як способу доставки нашим кур'єром.

Час доставки

Час доставки узгоджується з менеджером Служби доставки, який обов'язково зв'яжеться з вами відразу після того, як ви розмістите свій замовлення. .

Увага! Неправильно вказаний номер телефону, неточна або неповна адреса можуть призвести до додаткової затримки! Будь ласка, уважно перевіряйте ваші персональні дані при реєстрації та оформлення замовлення.Конфіденційність ваших реєстраційних даних гарантується.

Доставка виконується щодня з 9:00 до 19:00 години, в суботу з 10:00 до 15:00, в неділю доставки немає. Товари, замовлені вами в суботу і неділю, доставляються в понеділок. Час здійснення доставки залежить від часу розміщення замовлення і наявності товару на складі

Місце доставки

Доставка здійснюється за адресою, вказаною при оформленні замовлення. Якщо необхідно доставити товар за іншою адресою, необхідно повідомити адресу менеджеру Служби доставки, який зв'яжеться з вами безпосередньо після оформлення замовлення на сайті.

Правила

При доставці вам будуть передані всі необхідні документи на покупку: товарний, касовий чеки, а також гарантійний талон.При оформленні покупки на організацію, вам будуть передані рахунок-фактура, а також накладна, в якій необхідно поставити печатку організації.Ціна, зазначена в переданих вам кур'єром документах, є остаточною, кур'єр не володіє правом коригування ціни. Вартість доставки виділяється в документах на купівлю окремою графою..

Увага! Просимо вас пам'ятати, що всі технічні параметри та споживчі властивості товару, що купується вам слід уточнювати у менеджера до моменту покупки товару. В обов'язки працівників Служби доставки не входить здійснення консультацій і коментарів щодо споживчих властивостей товару. При необхідності інсталяції придбаного в нашому магазині товару вам необхідно повідомити про це нашому менеджеру.При доставці вам замовленого товару перевіряйте комплектність доставленого товару, працездатність товару, відповідність доставленого товару опису на нашому сайті, також перевірте товар на наявність механічних пошкоджень. При не заяві вами при отриманні товару претензій з приводу механічних ушкоджень, в подальшому подібні претензії не розглядаються. У разі запитань, побажань і претензій звертайтесь до нас за наступними координатами:

Служба доставки: +380509420009

Оплата

Оплата готівкою кур'єру при доставці

ля оплати готівкою кур'єру при оформленні замовлення вкажіть спосіб оплати «Оплата готівкою». Всі необхідні фінансові документи кур'єр вручить вам разом із замовленням. Оплата приймається в російських рублях строго у відповідності з ціною, вказаною в касовий і товарний чеки.