пн-пт 9:00-19:00
сб 10:00-15:00
info@matadoor.com.ua

Epsilon

Epsilon

Компанія Epsilon ™ несе тепло і затишок в будинку, створюючи вікна і двері найвищої якості, пропонуючи сучасні рішення і втілюючи в реальність індивідуальні потреби і сміливі ідеї замовників. Для вирішення проблем тепло- і шумоізоляції компанія пропонує кілька видів профільних систем, типів фурнітури і склопакетів.

При зовнішній простоті і схожості, сучасне вікно - це складне і високотехнологічне виріб . Термін служби і комфорт використання вікна безпосередньо залежить від якості використовуваних матеріалів і дотримання технології виробництва.

Epsilon Optima - шестикамерна профільна система з монтажною глибиною 70 мм, можливо встановити двокамерний енергозберігаючий склопакет шириною 42 мм . Система дозволяє виготовити вікна з максимальними енергозберігаючими характеристиками за конкурентноздатною ціною.

Epsilon Comfort - 4-камерна віконна система з монтажною глибиною 58 мм, забезпечує тепло- і звукоізоляцію на довгий період експлуатації.

Epsilon Basic - 3-камерна віконна система власного виробництва.

При покупці вікон особливу увагу слід приділити вибору склопакета, так як він займає основну площу вікна (близько 80%) і значно впливає на теплотехнічні та звукоізоляційні характеристики віконної конструкції в цілому. Epsilon ™ використовує теплозберігаючі склопакети ClimaGuard® N і ClimaGuard® Solar.

Теплозберігаюче скло ClimaGuard® N дозволяє досягти оптимального рівня теплоізоляції у відповідності з усіма вимогами поточних правил з енергозбереження. Застосування скла ClimaGuard® N дозволяє скоротити втрати тепла, забезпечує ефективне використання сонячної енергії. Завдяки високому коефіцієнту світлопропускання скла, максимально ефективно використовується природне денне освітлення.

Енергозберігаюче, сонцезахисний скло ClimaGuard® Solar має як чудові сонцезахисні характеристики, так і відмінні теплозберігаючі властивостями в поєднанні з високим показником світлопропускання. Це дозволяє називати його мультифункційним склом, яке захищає від спеки влітку і зберігає тепло взимку.

Для надійної і довговічною роботи вікон використовується фурнітура ТМ Siegenia і Axor.

Вікна Epsilon ™ широко застосовуються для скління квартир, котеджів, приватних будинків, офісів, магазинів, торгових центрів та інших об'єктів.

Порахувати вікна
The height of the window is indicated in millimeters
Specify the width of the window in millimeters

Вибір типу вікна

Number of air profile cameras